Buitenritten

Dinsdag 29 juli van 20:00-21:00. Dinsdag 5 augustus van 20:00-21:00.
Wil je liever een privé buitenrit ? Ook dit is bespreekbaar.

FNRS-dressuur wedstrijd

In september is de eerst volgende wedstrijd. Inschrijflijst verchijnt binnenkort.

KNHS-dressuur wedstrijd

Inschrijven voor de komende KNHS wedstrijden kan via: knhs@satana.nl

Weers Verwachting

 

 

Zomerrooster 2014 (wijzigingen voorbehouden)

Het zomerrooster begint op vrijdag 18 juli en loopt tot en met 31 augustus.
Vanaf 1 september draaien we weer volgens het reguliere lesrooster.

Iedere maandag verschijnt de lijst van die week op de website.
Indien er na het verschijnen van deze lijst nog wijzigingen komen,
zult u daarover geïnformeerd worden op de voorpagina van deze site.

Afmelden voor lessen kan zoals gebruikelijk door te mailen naar This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it. of 
te bellen of smsen met 06-53481010. (mail heeft voorkeur)

Inhaallessen afspreken kan aan de bar / of mailen naar This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it. /of door te bellen tijdens de lesuren.

Vrij-rijden leaseruiters:
Dinsdag 17:00 tot 18:00
Woensdag 17:00 tot 18:00 (buiten)
Donderdag 17:00 tot 18:00
Vrijdag 17:00 tot 18:00
Indien jouw vaste dag er niet bij staat, kun je in overleg op 1 van de andere dagen rijden.

 

Het voorlopige zomer rooster is te bezichtigen in de kantine, wilt u a.u.b. goed controleren of deze correct is en eventuele wijzigingen laten noteren.

 


 


 

Vriendelijk verzoek om af te melden wanneer je niet komt rijden.

Liever te laat afmelden dan niet, dit ivm eventueel samenvoegen van lessen.

 **Let op: er zijn diverse wijzigingen, controleer a.u.b. goed het tijdstip van je les**

 

29-jul-14

   
Dinsdag 16:30    
NBP Zoë van Vlaanderen    
Dinsdag Vrijrijden
Lease 17:00 - 18:00 
   
   
Shadow    
Dinsdag 18:00 - 19:00    
Vera Verhoef    
Mirjam v/d Putten     
Ivette Clausman inh    
Lola Wagenvoort    
Tessa van Vlaanderen    
Lily Hoogendoorn     
Isabelle Hoogendoorn     
Angela v Santen    
Amber Boereboom    
(ruimte voor inhalers)    
     
Dinsdag 19:00 - 20:00    
Thomas Londeman    
Sophie Roks    
Simone Rijser     
Lisa van Londen     
Kyra Huijting     
Jill van Dijk      
Jill Eekhof     
Jesse de Kruijff    
Gerard Vink     
Bibiche vd Laan     
     
     

30-jul-14

   
Woensdag 16:30    
1x Intro Julius Kurvers    
Woensdag 17:00 - 18:00   Woensdag Vrijrijden
Lease 17:00 - 18:00 buiten
Tom van Soelen   
Merel van Oers inh   Valencia
Lotte Pothuizen     
Kim Schut     
Isabel Kurvers    
Iris vd Burg    
Elise Esmee Wegh    
Amalinde Coops   Woensdag 18:15 - 19:00
(binnen/buiten)
(ruimte voor inhalers)  
    Rebecca Muntinga
    Danielle Naus
Woensdag 18:00 - 19:00   Sara 
Carlijn Klinkhamer inh   Anouk Strijker 
Luna Schrijner inh    
Lois Frederiks    
Jill Frederiks    
Britt Termeer    
(ruimte voor inhalers)    
     
     
     
     
     
Woensdag 19:00 - 20:00    
Sarinah Loupatty     
Brit Termeer inh     
Ilse Hak     
Emma Mol    
Djura Beenen    
Danielle vd Putten     
Cloe de Kruijff    
Angela Akkermans    
(ruimte voor inhalers)    
     
     
Woensdag 20:00 - 21:00    
Niek Jansen    
Diana Kars     
Roy Dabo    
Conny de Gier    
Ina Zuidema    
Mariska Dabo     
Astrid Visser    
Rosilde Dijkhof    
(ruimte voor inhalers)    
     
     
Woensdag 21:00 - 22:00    
Gerard Termeer    
Pauli La Haye van Eek     
Jessica Vink    
Mirjam v/d Putten     
Japke Bogers     
Raymon van Ingen *    
Britt v/d Broek    
Marit vd Graaf    
Maud Aarden     
Denise Leeuw    
Danique Lenderink    
     
     

31-jul-14

   
Donderdag POM 16:00 - 17:00    
Cor    
Jeroen    
Tonneke    
Donderdag Vrijrijden Lease 17:00 - 18:00     
Smirnoff    
Donderdag 18:00 - 19:00    
Suzan Muijen     
Meike v Dijk     
Kirsten v Meeteren    
Juno de Jong    
Dominique Bangma 1x per 14 dg    
Denise v Meeteren    
Aurora Eerens     
Carlijn Klinkhamer inh    
Thomas Londeman    
Mirjam Muntinga    
Emma Oosters*    
Emma v Oostrom    
Donderdag 19:00 - 20:00    
Tanya vd Steen     
Serena van Dijkhuizen    
Marieke v Meurs     
Djamay de Bie    
Rianne de Weyer     
Kevin Pol      
Ingrid Bourgondien    
Chantal Groenhof     
Ulrike du Fosse     
Annouk Gijssen *    
Suzan de Klerk    
     
     

1-aug-14

   
Vrijdag Vrijrijden
Lease 17:00 - 18:00 
   
   
Spikey    
Grey    
Sonic     
Filou    
Storm    
Vrijdag 18:00 - 19:00    
Carlijn Klinkhamer inh    
Isabel Kurvers inh    
Lin Hopmans    
Juliette v Steenis     
Femke Janssen    
Anna Cornelise     
Lois Fredericks inh    
Anouk Velders      
Amber Velders     
(ruimte voor inhalers)    
     
Vrijdag 19:00 - 20:00    
Rozemarijn Groenenboom     
Fleur vd Gun    
Marieke van Meurs     
Benthe d U Fosse     
Ulrike d U Fosse     
Juno de Jong     
Esmee Langerak     
Tessa Voreux    
Marissa Bruinier      
Demi v Baren     
Vrijdag 20:00 - 21:00    
Nicole Londeman    
Pauli La Haye van Eek     
Evelien Wulms    
Wilma Huijting    
Japke Bogers    
Gitte van Gent     
Raymon van Ingen    
Krista Vermeulen inh    
Angeline vd Heijden     
Rianne de Weyer inh    
     
     

2-aug-14

   
Zaterdag 09:00 - 10:00      
Djura Beenen    
Carlijn Klinkhamer     
Romy de Waal     
Emma Mol    
Manon de Hoogd     
Merel Van Oers      
Sofie van Rooij    
Quinty Honders    
Maud Gijssen 1x per14dg    
(ruimte voor inhalers)    
     
Zaterdag 10:00 - 11:00      
Tara  Mae Maduro     
Sophie van de Maas    
Melissa Ennen    
Lois  Overklift     
Indy  de Vos     
Cecile Kamphuis      
India van Hal    
Danielle vd Putten    
(ruimte voor inhalers)    
     
     
Zaterdag 11:00 - 12:00      
Raymond    
Krista Vermeulen    
Japke Bogers     
Ivette Clausman     
Heidi van Beumer    
Evie Erkelens    
Roos Martens     
Mylene Hermse    
Janneke Martens    
(ruimte voor inhalers)    
     
Kinder half uur 12:00 - 12:30    
Silje Kant    
Jade Kirpesteijn    
Lynn  Vlieger     
Luna Kakebeen    
Ryano El-Ali    
Noor Verhoeven    
Gwen Vogel    
Ruben van Oers    
Claire Hoogendoorn     
     

 


Week 32: er zijn weer veel verschuivingen qua tijden: controleer aub goed je lestijd!! 

 

5-aug

   
     
Dinsdag Vrijrijden
Lease 17:00 - 18:00 
   
   
Sunny     
Dinsdag 18:00 - 19:00    
Mirjam v/d Putten     
Melissa van Arkel    
Lola Wagenvoort    
Ivette Clausman inh    
Lily Hoogendoorn     
Isabelle Hoogendoorn     
Angela v Santen    
Sara Brandenburg inh    
Loes Brandenburg LL    
Tessa van Vlaanderen    
Dinsdag 19:00 - 20:00    
Thomas Londeman    
Sophie Roks    
Djamay de Bie inh    
Lisa van Londen     
Kyra Huijting     
Jill van Dijk      
Jesse de Kruijff    
Bibiche vd Laan     
Angela vd Lee    
     
     
20:00 BUITEN RIT    
     

6-aug

   
Woensdag 17:00 - 18:00   Woensdag Vrijrijden
Lease 17:00 - 18:00 buiten
Tom van Soelen   
Sara Brandenburg   Valencia
Lotte Pothuizen     
Kim Schut     
Loes Brandenburg LL    
Jente Sammelius*    
Isabel Kurvers    
Iris vd Burg   Woensdag 18:15 - 19:00
(binnen/buiten)
Merel van Oers inh  
Britt Termeer   Sara 
Woensdag 18:00 - 19:00   Anouk Strijker 
Lois Frederiks    
Jill Frederiks    
Anouk v Arkel    
Sarinah Loupatty     
Kimberley Schipper      
Ilse Hak     
Emma Mol    
Cloe de Kruijff    
Angela Akkermans    
Britt Termeer inh    
Woensdag 19:00 - 20:00    
Niek Jansen    
Diana Kars     
Roy Dabo    
Conny de Gier    
Bianca Schipper    
Ina Zuidema    
Mariska Dabo     
Astrid Visser    
Rosilde Dijkhof    
Marjan Kamphuis     
Woensdag 20:00 - 21:00    
Pauli La Haye van Eek     
Jessica Vink    
Mirjam v/d Putten     
Japke Bogers     
Raymon van Ingen *    
Britt v/d Broek    
Marit de Graaf    
Maud Aarden     
Gerard Vink     
     
     

7-aug

   
Donderdag POM 16:00 - 17:00    
Cor    
Jeroen    
Tonneke    
Donderdag Vrijrijden Lease 17:00 - 18:00     
Smirnoff    
Donderdag 18:00 - 19:00    
Thomas Londeman    
Sara Brandenburg inh    
Suzan Muijen     
Kirsten v Meeteren    
Denise v Meeteren    
Tanya vd Steen     
Suzan de Klerk    
Rianne de Weyer     
Marieke v Meurs     
Djamay de Bie    
Chantal Groenhof     
Annouk Gijssen *    
     
     

8-aug

   
Vrijdag Vrijrijden Lease 17:00 - 18:00     
Spikey    
Filou    
Storm    
Vrijdag 18:00 - 19:00    
Sara Brandenburg inh    
Lin Hopmans    
Juliette v Steenis     
Finn Gaertner    
Femke Janssen    
Anna Cornelise     
Lois Frederiks    
Marissa Bruinier      
Charlotte de Fouw     
Anouk Velders      
Amber Velders     
Vrijdag 19:00 - 20:00    
Rozemarijn Groenenboom     
Marieke van Meurs     
Ellen Groenhof    
Pauli La Haye van Eek     
Evelien Wulms    
Wilma Huijting    
Nicole Londeman    
Gitte van Gent     
Raymon van Ingen    
Lute Martens      
Angeline vd Heijden     
     
     
22:00 NACHT RIT    
     
     

9-aug

   
Zaterdag 09:00 - 10:00 binnen    
Sofie van Rooij    
Romy de Waal     
Maud Gijssen 1x per14dg    
Manon de Hoogd     
Deborah Rischen    
Cecile Kamphuis      
Emma Mol    
(ruimte voor inhalers)    
     
     
     
     
Zaterdag 10:00 - 11:00     
Raymond    
Krista Vermeulen    
Japke Bogers     
Heidi van Beumer    
Tirza Waroux     
Tara  Mae Maduro     
(ruimte voor inhalers)    
     
     
     
     
Kinder half uur 11:00 - 11:30    
Ryano El-Ali    
Olivier Grefkens    
Gwen Vogel    
Madelon Grefkens    
(ruimte voor inhalers)    
     
     
     
Kinder half uur 11:30 - 12:00    
Silje Kant    
Daniek de Heus     
Lynn  Vlieger     
Olivier Grefkens inh    
Madelon Grefkens inh    
Jade Kirpesteijn    
(ruimte voor inhalers)