Home page

Bijzonderheden lessen:

Eventuele bijzonderheden worden voor 13:00 op onze website vermeld. Bij temperaturen boven de 30 graden kan het zijn dat wij lessen afmelden of verzetten naar koelere delen van de dag.

Nieuws brief

Wij communiceren steeds meer via email naar onze leden.
Wilt u ook onze nieuwsbrief ontvangen? Mail dan "info aan" naar lessen@satana.nl

Stage lopen bij Manege Satana?


Lees meer over FNRS wedstrijden


Lees meer over KNHS wedstrijden

Zitcompetitie Resultaten

 

2019

Finale
5e prijs: Jessica Vink (cat 4) 

Halve Finale
Behorend tot de beste 5 en gekwalificeerd voor de Finale

Jessica Vink (cat 4) 

 

Kwartfinale
Behorend tot de beste 5 en gekwalificeerd voor de Finale
Jessica Vink (cat 4) 

 

Regio Finale
Behorend tot de beste 3 en gekwalificeerd voor de Finale

Jade Kierpensteijn (cat 2)
India van Hal (cat 3)
Jessica Vink (cat 4)

 

2018

Finale

1e prijs: Jill Frederiks (cat 1) “Best Zittende Manege ruiter 2018” 
2e prijs: Loïs Frederiks (cat 2) 

Halve Finale
Behorend tot de beste 5 en gekwalificeerd voor de Finale

Jill Frederiks (cat 1) 
Loïs Frederiks (cat 3) 

 

Kwartfinale
Behorend tot de beste 5 en gekwalificeerd voor de Finale
Jill Frederiks (cat 1) 
Loïs Frederiks (cat 3)
 

 

Regio Finale
Behorend tot de beste 3 en gekwalificeerd voor de Finale

Jill Frederiks (cat 1) 
Cathlijne Gorter (cat 1)
Marieke van Zetten (cat 2)

Loïs Frederiks (cat 3)

India van Hal (cat 3)
Gitte van Gent (cat 4)
Jessica Vink (cat 4)

 

“Manege Satana “Best Zittende Manege op de Regiofinale 2018”

 

 

 


2017


Finale

2e plaats: Jill Frederiks (cat 1) 

Halve Finale

Jill Frederiks (cat 1) 2e plaats en daarmee top 5 en geselecteerd voor de finale.  

 

Kwartfinale
Jessica Vink  (cat 4) 10e plaats.
Jill Frederiks (cat 1) 2e plaats en daarmee top 5 en geselecteerd voor de finale.
 

 

Regio Finale
Behorend tot de beste 3 en gekwalificeerd voor de Kwart Finale
Jessica Vink  (cat 4) 
Jill Frederiks (cat 1) 

 

 2016

Finale

1e prijs: Lois Frederiks (cat 2) “Best Zittende Manege ruiter 2016” 
2e prijs: Gitte va Gent (cat 4) 

Halve Finale
Gitte van Gent  (cat 4) top 5 en geselecteerd voor de finale.
Lois Frederiks (cat 2) top 5 en geselecteerd voor de finale.

Kwartfinale
Gitte van Gent  (cat 4) top 5 en geselecteerd voor de finale.
Lois Frederiks (cat 2) top 5 en geselecteerd voor de finale.

Regio Finale
Behorend tot de beste 3 en gekwalificeerd voor de Kwart Finale

Gitte van Gent  (cat 4)
Lois Frederiks (cat 2) 

 

 

 

2015

“Manege Satana “Best Zittende Manege op de Regiofinale 2015”

 

2014

 

Finale
1e prijs: Gitte van Gent (cat 4) “Best Zittende Manege ruiter 2014” 

Halve Finale
Gitte van Gent  (cat 4) 1e plaats en geselecteerd voor de finale.

Kwartfinale

Cloë de Kruijff (cat 1) 11e plaats
Gitte van Gent  (cat 4) 2e plaats en geselecteerd voor de halve finale.
Denise de Leeuw (cat 4 6e plaats

 

Regio Finale
Behorend tot de beste 3 en gekwalificeerd voor de Kwart Finale
Cloë de Kruijff (cat 1)
Gitte van Gent  (cat 4)
Denise de Leeuw (cat 4)

 

2013

 

Finale
5e plaats Denise Leeuw (cat 4)

Halve Finale
Denise de Leeuw (cat 4) en gekwalificeerd voor de Finale.
Cloë de Kruijff

Kwartfinale
Cloë de Kruijff en gekwalificeerd voor de Halve Finale

Marlous Janssen
Serena van Dijkhuizen
Denise de Leeuw

Regio Finale

Behorend tot de beste 3 en gekwalificeerd voor de Kwart Finale

Cloë de Kruijff (cat 1)
Marlous Janssen (cat 4)
Serena van Dijkhuizen (cat 2)
Denise de Leeuw (cat 4)


 

2012

 

Kwartfinale
17e plaats Rozemarijn Groeneboom (cat 2)

 

Regio Finale
Behorend tot de beste 3 en gekwalificeerd voor de Kwart Finale
3e prijs: Rozemarijn Groenenboom (cat 2)

 

2011

 

Halve Finale
Marlous Janssen (cat 1)
Gitte van Gent (cat 2)


Kwartfinale

Behorend tot de beste 3 en geselecteerd voor de Halve Finale
Marlous Janssen (cat 1)
Gitte van Gent (cat 2)


 

Regio Finale
Behorend tot de beste 12 en gekwalificeerd voor de Kwart Finale
1e prijs: Denise Leeuw (cat 3) “Hoogste score van de dag”
1e prijs: Demi van Meurs (cat 2)
2e prijs: Gitte van Gent (cat 2)
1e prijs: Marlous Janssen (cat 1)
2e prijs: Denise van Wamel (cat 1)
“Manege Satana “Best Zittende Manege op de Regiofinale 2011”


 

 

 

2010

 

Finale
1e prijs: Christel Waas (cat 2)“Best Zittende Manege ruiter 2010”

2e prijs: Gitte van Gent (cat 3)
3e prijs: Denise van Wamel (cat 2)

 

Halve Finale
Behorend bij de beste 5 en gekwalificeerd voor de Finale
Christel Waas (cat 2)
Gitte van Gent (cat 3)
Denise van Wamel (cat 2)

 

Kwart Finale
Behorend bij de beste 10 en gekwalificeerd voor de Halve Finale
1e prijs: Gitte van Gent (cat 3)
1e prijs : Denise van Wamel (cat 2)  “Hoogste score van de dag”
2e prijs : Christel Waas (cat 2)

 

Regio Finale
Behorend tot de beste 12 en gekwalificeerd voor de Kwart Finale
1e prijs: Gitte van Gent(cat 3)
1e prijs: Christel Waas (cat 2)
2e prijs: Denise van Wamel (cat 2) 
 2e prijs “Best Zittende Manege op de Regiofinale 2010”

2009

 

Finale
1e prijs: Gitte van Gent (cat 2)“Best Zittende Manege ruiter 2009”
4e prijs: Dilay Callaars (cat 1)
5e prijs: Danique Lenderink (cat 3)

 

Halve Finale
Behorend bij de beste 5 en gekwalificeerd voor de Finale
Dilay Callaars (cat 1)
1e prijs Gitte van Gent (cat 2)
Danique Lenderink (cat 3)

 

Kwart Finale
Behorend bij de beste 10 en gekwalificeerd voor de Halve Finale
Dilay Callaars (cat 1)
Gitte van Gent (cat 2) “Hoogste score van de dag”
Danique Lenderink (cat 3)

 

Regio Finale
Behorend tot de beste 12 en gekwalificeerd voor de Kwart Finale
Gitte van Gent (cat 2) “Hoogste score van de dag”
Marlous Janssen (cat 2)
Dilay Callaars (cat 1)
Nikki Jager (cat 3)
Danique Lenderink (cat 3)
 “Manege Satana “Best Zittende Manege op de Regiofinale 2009”