Bijzonderheden lessen

Eventuele bijzonderheden worden voor 13:00 op onze website vermeld.

Nieuws brief

Wij communiceren steeds meer via email naar onze leden.
Wilt u ook onze nieuwsbrief ontvangen? Mail dan "info aan" naar lessen@satana.nl

Grond & Loswerk les 30 september 2017

Grondwerk 16:00 Lisa van Londen, Simone Rijser, Amber Velders, Sarah Sleegers, Ingrid vd Heuve, 1 vrije plek . 17:00 Wendy Frederiks, Jolanda Stuip, Pauli La Haye, Mariska Dabo, Diana Kars, Angeline vd Heijde.
Loswerken 18:30 Wendy Frederiks , Jolanda Stuip, Lauren Sterke. 19:30 Angeline vd Heijde, Fleur van Breda, 1 vrije plek. Angeline vd Heijden.

KNHS-dressuur wedstrijd

Inschrijven voor het indoor seizoen 2017/2018 kan via: MijnKNHS!
De datums zijn te vinden in onze KNHS Agenda.

Dagbesteding

Op onze manege is plaats voor dagbesteding voor jongeren en volwassenen met een verstandelijke beperking of lichamelijke beperking. De dagbesteding bestaat voornamelijk uit paarden verzorgen en terreinonderhoud.
Gelieve contact op te nemen met Ritty van der Velden: info@satana.nl / 06-53481010

KNHS Startlijsten

Lidmaatschap LR&PC Santana per jaar:  € 16,50 (excl kosten KNHS)
Meer informatie is op te vragen via This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

 

 Bij de KNHS wedstrijden in onze kring zijn startnummer sinds 1 januari 2017 verplicht.
Het nummer is gelijk aan de laatste 3 cijfers van het combinatienummer.
 
Onze indoor kalender staat online!
Inschrijven via MijnKNHS.

 
 
    Defintieve Startlijst zondag 24 augustus 2017
Let op: verkeersoverlast / omleiding op de A15 (ter hoogte van Deil/Tiel-West i.v.m. wegwerkzaamheden. 
             
startlijst aangepast op 22-09-2017 om 18:17:40    
          Wedstrijd = VOL  
             
BL paarden en pony's Let op: Ochtend programma start eerder!!  
tijd Kl. Cat. P.nr. Ruiter Paard Vereniging
11:00 B B 3 Jonne Liefhebber Fiore Killesteynruiters
11:08 B C 3 Danique Stolz silvia Musketiers
11:15 B B 4 Jonne Liefhebber Fiore Killesteynruiters
11:23 B C 4 Danique Stolz silvia Musketiers
11:30 L1 D 7 Danjella Vonk Kismo Musketiers
11:38 L2 B 11 Cloë De Kruijff Lindehoeve's Christina Satana
11:45 L1 D 7 Daantje Van Drunen El Macho Duinrakkertjes
11:53 L2 B 12 Cloë De Kruijff Lindehoeve's Christina Satana
12:00 L1 D 8 Daantje Van Drunen El Macho Duinrakkertjes
12:08       pauze (10 min.)    
12:18 B P 3 Nikki Jager Biastrona Santana
12:25 B P 3 Floor Bisseling Golden power l Malsna Ruiters
12:33 B P 3 Jigaye Vermeulen Brillante Dansante Lekzoomruiters
12:40 B P 4 Nikki Jager Biastrona Santana
12:48 B P 4 Floor Bisseling Golden power l Malsna Ruiters
12:55 B P 4 Jigaye Vermeulen Brillante Dansante Lekzoomruiters
13:03 L1 P 7 Diana Vogelzang Rapunzel Satana
13:10 L1 P 7 Bianca Boerboom Famora Satana
13:18 L1 P 8 Diana Vogelzang Rapunzel Satana
13:25 L1 P 8 Bianca Boerboom Famora Satana
13:33 L1 P 7 Veronique Kardol Ivanhoe Bergakkerruiters
13:40 L1 P 7 Marianne Bezemer Furst Lady Katwijkse Ruitervereniging Rijnmondruiters
13:48 L1 P 8 Veronique Kardol Ivanhoe Bergakkerruiters
13:55 L1 P 8 Marianne Bezemer Furst Lady Katwijkse Ruitervereniging Rijnmondruiters
14:03       pauze (15 min.)    
14:18 L2 P 11 Karin Van Megen Passiebloem Keizerstad
14:25 L2 P 11 Isa Brekelmans Karolien Bergakkerruiters
14:33 L1 P 7 Loïs Chin Valencia Satana
14:40 L2 P 12 Karin Van Megen Passiebloem Keizerstad
14:48 L2 P 12 Isa Brekelmans Karolien Bergakkerruiters
14:55 L1 P 8 Loïs Chin Valencia Satana
15:03            
             
M/Z paarden          
tijd Kl. Cat. P.nr. Ruiter Paard Vereniging
15:00 M1 P 15 Hennie Groeneveld Alento Willaerruiters
15:08 M1 P 15 Aniek De Jong Experience Leijeruiters Helvoirt
15:15 M2 P 19 Karin Broersma Winston Story Ons Genoegen
15:23 M1 P 16 Hennie Groeneveld Alento Willaerruiters
15:30 M1 P 16 Aniek De Jong Experience Leijeruiters Helvoirt
15:38 M2 P 20 Karin Broersma Winston Story Ons Genoegen
15:45       Rijbaan aanpassen (15 min.)    
16:00 ZZL P 31 Corina De Jong - Van der Kooi Airfeet-JC Herveld En Omstreken
16:08 Z2 P 28 Anet Van Kalkeren Eyecatcher Grote Brug
16:15 ZZL P 32 Corina De Jong - Van der Kooi Airfeet-JC Herveld En Omstreken
16:23 Z1 P 23 Birgit Kwint Bailando Margrietruiters
16:30 Z2 P 27 Connie Feringa Forfun Tolbrug
16:38 Z1 P 24 Birgit Kwint Bailando Margrietruiters
16:45 Z2 P 28 Connie Feringa Forfun Tolbrug
16:53 Z2 D 92 Jill Kempes Pippin's Playboy A.T. Satana
17:00 Z2 D 92 Tim Thomas Mastwood Silvermoon t Raamdal
17:08 Z2 D 90 Jill Kempes Pippin's Playboy A.T. Satana
17:15 ZZL P 31 Corina De Jong - Van der Kooi Don Herveld En Omstreken
17:23 ZZL P 32 Corina De Jong - Van der Kooi Don Herveld En Omstreken