Bijzonderheden lessen

Eventuele bijzonderheden worden voor 13:00 op onze website vermeld.

Nieuws brief

Wij communiceren steeds meer via email naar onze leden.
Wilt u ook onze nieuwsbrief ontvangen? Mail dan "info aan" naar lessen@satana.nl

Grond & Loswerk les 30 september 2017

Grondwerk 16:00 Lisa van Londen, Simone Rijser, Amber Velders, Sarah Sleegers, Ingrid vd Heuve, 1 vrije plek . 17:00 Wendy Frederiks, Jolanda Stuip, Pauli La Haye, Mariska Dabo, Diana Kars, Angeline vd Heijde.
Loswerken 18:30 Wendy Frederiks , Jolanda Stuip, Lauren Sterke. 19:30 Angeline vd Heijde, Fleur van Breda, 1 vrije plek. Angeline vd Heijden.

KNHS-dressuur wedstrijd

Inschrijven voor het indoor seizoen 2017/2018 kan via: MijnKNHS!
De datums zijn te vinden in onze KNHS Agenda.

Dagbesteding

Op onze manege is plaats voor dagbesteding voor jongeren en volwassenen met een verstandelijke beperking of lichamelijke beperking. De dagbesteding bestaat voornamelijk uit paarden verzorgen en terreinonderhoud.
Gelieve contact op te nemen met Ritty van der Velden: info@satana.nl / 06-53481010

KNHS Uitslagen

 

 

 

Uitslag 5 april 2015          
               
Jury bij C: De heer M.W. Sterrenberg          
               
L1/P  (6 combinaties)          
               
Rang ptn Ruiter Paard Kl. Cat. P.nr. Vereniging
1 189 Jip de Bakker Sintels Tessa L1 P 9 Barrage (PSV), RV de
2 188 Sandra Vork Dancing queen L1 P 9 Bergakkerruiters, RV de
  188 Annouk Vermeulen Dante L1 P 9 Santana, RV
4 187 Deborah Lijbers Sintels Sonja L1 P 9 Barrage (PSV), RV de
5 178 Anna de Bakker Sintels Caprice L1 P 9 Barrage (PSV), RV de
6 173 Geja van der Burg Coloso L1 P 9 Bergakkerruiters, RV de
               
L2/C-L2/D-L2/E  (1 combinatie)          
               
Rang ptn Ruiter Paard Kl. Cat. P.nr. Vereniging
1 223 Rozemarijn Groenenboom Dancing Highlight L2 D 13 Santana, PC
               
L2/P  (2 combinaties)          
               
Rang ptn Ruiter Paard Kl. Cat. P.nr. Vereniging
1 216 Laurie Jansen Farida L2 P 13 Roskam (PSV), LR de
2 197 Keesje de Hollander Excellent L2 P 13 Ronde Venen, LR de
               
M1/C-M1/D-M1/E  (1 combinatie)          
               
Rang ptn Ruiter Paard Kl. Cat. P.nr. Vereniging
1 176 Anouk van Gaans Roza M1 D 17 Niervaertruiters (PSV), PC
               
M1/P  (5 combinaties)          
               
Rang ptn Ruiter Paard Kl. Cat. P.nr. Vereniging
1 196 Natasja van de Velden Saint Babette M1 P 17 Santana, RV
2 195 Jeanette Liebregs-Engel Whisper M1 P 17 Roskam (PSV), LR de
3 182 Brigitte de Groot Boukje Talitha M1 P 17 Roskam (PSV), LR de
4 180 Anja van Gruythuijsen-Driessen Burginius M1 P 17 Tolbrug, RV de
5 171 Robin ten Have Carel M1 P 17 Santana, RV
               
M2/P  (3 combinaties)          
               
Rang ptn Ruiter Paard Kl. Cat. P.nr. Vereniging
1 188 Milou van Leeuwen Tyfoon M2 P 21 Vier Heemskinderen, LR de
2 177 Natasja Helgers-Enter Abe Van 't Lansink M2 P 21 M.R.M.V. de Laarruiters, RV
3 176 Ankie Kaldenberg Maaike Van De Broekstraat M2 P 21 Tielerwaard West, RV
               
Jury bij C: De heer M.W. Sterrenberg          
               
L1/P  (6 combinaties)          
               
Rang ptn Ruiter Paard Kl. Cat. P.nr. Vereniging
1 188 Annouk Vermeulen Dante L1 P 10 Santana, RV
2 186 Jip de Bakker Sintels Tessa L1 P 10 Barrage (PSV), RV de
3 184 Deborah Lijbers Sintels Sonja L1 P 10 Barrage (PSV), RV de
4 184 Sandra Vork Dancing queen L1 P 10 Bergakkerruiters, RV de
5 176 Geja van der Burg Coloso L1 P 10 Bergakkerruiters, RV de
6 172 Anna de Bakker Sintels Caprice L1 P 10 Barrage (PSV), RV de
               
L2/C-L2/D-L2/E  (1 combinatie)          
               
Rang ptn Ruiter Paard Kl. Cat. P.nr. Vereniging
1 226 Rozemarijn Groenenboom Dancing Highlight L2 D 14 Santana, PC
               
L2/P  (2 combinaties)          
               
Rang ptn Ruiter Paard Kl. Cat. P.nr. Vereniging
1 212 Laurie Jansen Farida L2 P 14 Roskam (PSV), LR de
2 189 Keesje de Hollander Excellent L2 P 14 Ronde Venen, LR de
               
M1/C-M1/D-M1/E  (1 combinatie)          
               
Rang ptn Ruiter Paard Kl. Cat. P.nr. Vereniging
1 177 Anouk van Gaans Roza M1 D 18 Niervaertruiters (PSV), PC
               
M1/P  (5 combinaties)          
               
Rang ptn Ruiter Paard Kl. Cat. P.nr. Vereniging
1 188 Natasja van de Velden Saint Babette M1 P 18 Santana, RV
2 181 Brigitte de Groot Boukje Talitha M1 P 18 Roskam (PSV), LR de
3 180 Robin ten Have Carel M1 P 18 Santana, RV
4 178 Anja van Gruythuijsen-Driessen Burginius M1 P 18 Tolbrug, RV de
  178 Jeanette Liebregs-Engel Whisper M1 P 18 Roskam (PSV), LR de
               
M2/P  (3 combinaties)          
               
Rang ptn Ruiter Paard Kl. Cat. P.nr. Vereniging
1 193 Milou van Leeuwen Tyfoon M2 P 22 Vier Heemskinderen, LR de
2 184 Natasja Helgers-Enter Abe Van 't Lansink M2 P 22 M.R.M.V. de Laarruiters, RV
3 170 Ankie Kaldenberg Maaike Van De Broekstraat M2 P 22 Tielerwaard West, RV
               
               
Jury bij C: De heer A.J. Dijkhuizen          
               
B/A-B/B  (1 combinatie)          
               
Rang ptn Ruiter Paard Kl. Cat. P.nr. Vereniging
1 177 Manouk Zuiderent Sintels Toske B A 2 Barrage (PSV), PC de
               
B/C-B/D-B/E  (3 combinaties)          
               
Rang ptn Ruiter Paard Kl. Cat. P.nr. Vereniging
1 192 Tetha van Zandwijk Chin-chin B D 5 Roskam (PSV), PC de
2 178 Manouk Zuiderent Sintels Junior B D 5 Barrage (PSV), PC de
3 168 Jessie Davelaar Balthazar B D 5 Maarnse Bergruiters, PC de
               
B/P  (10 combinaties)          
               
Rang ptn Ruiter Paard Kl. Cat. P.nr. Vereniging
1 197 Wendy van der Stelt De Crob's Sacramento Song B P 5 Roskam (PSV), LR de
2 194 Rozemarijn Jongepier Forever B P 5 Edese, LR de
3 187 Martha Zuiderent Sintels Visa B P 5 Barrage (PSV), RV de
4 183 Sabrina Claessens Sintels Kadance B P 5 Barrage (PSV), RV de
5 180 Jacqueline de Brouwer Sintels Univoor B P 5 Barrage (PSV), RV de
6 178 Vera de Ridder Sintels Dubio B P 5 Barrage (PSV), RV de
7 177 Tom van Gils Sintels Ubus B P 5 Barrage (PSV), RV de
8 174 Cecile Gort Waventy B P 5 Malsna Ruiters, LR de
  174 Jose van Hesteren Edu-gold B P 5 Weteringruiters, LR de
10 167 Linda Zuiderent Sintels Didivoor B P 5 Barrage (PSV), RV de
               
               
Jury bij C: De heer A.J. Dijkhuizen          
               
B/A-B/B  (1 combinatie)          
               
Rang ptn Ruiter Paard Kl. Cat. P.nr. Vereniging
1 176 Manouk Zuiderent Sintels Toske B A 1 Barrage (PSV), PC de
               
B/C-B/D-B/E  (3 combinaties)          
               
Rang ptn Ruiter Paard Kl. Cat. P.nr. Vereniging
1 186 Tetha van Zandwijk Chin-chin B D 6 Roskam (PSV), PC de
2 180 Manouk Zuiderent Sintels Junior B D 6 Barrage (PSV), PC de
3 170 Jessie Davelaar Balthazar B D 6 Maarnse Bergruiters, PC de
               
B/P  (10 combinaties)          
               
Rang ptn Ruiter Paard Kl. Cat. P.nr. Vereniging
1 198 Wendy van der Stelt De Crob's Sacramento Song B P 6 Roskam (PSV), LR de
2 197 Rozemarijn Jongepier Forever B P 6 Edese, LR de
3 189 Sabrina Claessens Sintels Kadance B P 6 Barrage (PSV), RV de
  189 Cecile Gort Waventy B P 6 Malsna Ruiters, LR de
5 188 Martha Zuiderent Sintels Visa B P 6 Barrage (PSV), RV de
6 182 Vera de Ridder Sintels Dubio B P 6 Barrage (PSV), RV de
7 180 Tom van Gils Sintels Ubus B P 6 Barrage (PSV), RV de
  180 Jacqueline de Brouwer Sintels Univoor B P 6 Barrage (PSV), RV de
9 176 Jose van Hesteren Edu-gold B P 6 Weteringruiters, LR de
10 167 Linda Zuiderent Sintels Didivoor B P 6 Barrage (PSV), RV de
Uitslag              
               
20-oktober-2013            
Indoor KNHS dressuur wedstrijd.            
               
L2 - M1/2 paarden en M1/2 pony's 1e proef          
               
Datum: 20-10-2013            
Aanvang: 09:30            
               
Jury bij C: Mevrouw T.W. Prijs            
               
               
Klasse L2 Cat P (4 combinaties)            
               
Rang Naam Paard/Pony Kl. Cat. P.nr. Vereniging ptn
1 Sandra Vork Volansky L2 P 14 Bergakkerruiters, RV de 185
2 Romy van der Leest April Van De Burgthoeve L2 P 14 Hoefslag, RV de 181
3 Milou van Leeuwen Calavottie L2 P 14 Vier Heemskinderen, LR de 174
4 Hannah Mobach Valentino L2 P 14 Margrietruiters (PSV), RV de 168
x Tess de Weerdt Jazz L2 P 14 Blauwkapel, RV NG
               
Klasse M1 Cat CDE (1 combinaties)            
               
Rang Naam Paard/Pony Kl. Cat. P.nr. Vereniging ptn
1 Milou Steenis Wolita V M1 E 18 Santana, PC 188
               
Klasse M1 Cat P (4 combinaties)            
               
Rang Naam Paard/Pony Kl. Cat. P.nr. Vereniging ptn
1 Myarca Dijkstra Domingo M1 P 18 Biesboschruiters (PSV), RV de 187
2 Fiona van Es Donna M1 P 18 Gelderse Boys (PSV), LR 185
3 Gianni van Bekkum Apache R M1 P 18 Weteringruiters, LR de 178
4 Sigrid Hack Dubay M1 P 18 Santana, RV 174
               
Klasse M2 Cat P (2 combinaties)            
               
Rang Naam Paard/Pony Kl. Cat. P.nr. Vereniging ptn
1 Diana Vogelzang Blitz M2 P 22 Malsnaruiters, LR de 175
2 Jacqueline van der Koppel Wessel M2 P 22 Bergakkerruiters, RV de 170
               
               
               
               
L2 - M1/2 paarden en M1/2 pony's 2e proef          
               
Datum: 20-10-2013            
Aanvang: 09:30            
               
Jury bij C: Mevrouw T.W. Prijs            
               
               
Klasse L2 Cat P (4 combinaties)            
               
Rang Naam Paard/Pony Kl. Cat. P.nr. Vereniging ptn
1 Milou van Leeuwen Calavottie L2 P 13 Vier Heemskinderen, LR de 182
2 Sandra Vork Volansky L2 P 13 Bergakkerruiters, RV de 182
3 Romy van der Leest April Van De Burgthoeve L2 P 13 Hoefslag, RV de 178
4 Hannah Mobach Valentino L2 P 13 Margrietruiters (PSV), RV de 168
x Tess de Weerdt Jazz L2 P 13 Blauwkapel, RV NG
               
Klasse M1 Cat CDE (1 combinaties)            
               
Rang Naam Paard/Pony Kl. Cat. P.nr. Vereniging ptn
1 Milou Steenis Wolita V M1 E 17 Santana, PC 183
               
Klasse M1 Cat P (4 combinaties)            
               
Rang Naam Paard/Pony Kl. Cat. P.nr. Vereniging ptn
1 Myarca Dijkstra Domingo M1 P 17 Biesboschruiters (PSV), RV de 185
2 Sigrid Hack Dubay M1 P 17 Santana, RV 174
3 Gianni van Bekkum Apache R M1 P 17 Weteringruiters, LR de 174
4 Fiona van Es Donna M1 P 17 Gelderse Boys (PSV), LR 171
               
Klasse M2 Cat P (2 combinaties)            
               
Rang Naam Paard/Pony Kl. Cat. P.nr. Vereniging ptn
1 Diana Vogelzang Blitz M2 P 21 Malsnaruiters, LR de 177
2 Jacqueline van der Koppel Wessel M2 P 21 Bergakkerruiters, RV de 169
               
               
               
               
B - L1 en B - L1/2 pony's 1e proef            
               
Datum: 20-10-2013            
Aanvang: 12:35            
               
Jury bij C: De heer A.J. Dijkhuizen            
               
               
Klasse B Cat P (7 combinaties)            
               
Rang Naam Paard/Pony Kl. Cat. P.nr. Vereniging ptn
1 Deborah Diks Dayano`s Diva B P 6 Stuwruiters (PSV), RV de 195
2 Annet Meering Zylvia B P 6 Bergakkerruiters, RV de 184
3 Marieke den Haan Aischa B P 6 Tolbrug, RV de 183
4 Juliette van Nuland Bristel B P 6 Schijndelse Woud (PSV), RV 't 182
5 Henriette Van Den Berg Zylvar B P 6 Rijnruiters, LR de 180
  Amber Den Teuling Unique M B P 6 Gelderse Boys (PSV), LR 180
7 Elle Van Drunen Egina B P 6 Gelderse Boys (PSV), LR 176
               
Klasse L1 Cat P (5 combinaties)            
               
Rang Naam Paard/Pony Kl. Cat. P.nr. Vereniging ptn
1 Yvonne Liefrink-van der Ziel Friso Van De Gonda L1 P 10 Grote Brug, LR de 181
2 Annouk Vermeulen Dante L1 P 10 Santana, RV 181
3 Elly van Eijk Wietske L1 P 10 Brederoderuiters, LR de 176
4 Rinske Smits Checkpoint L1 P 10 Emmickhoven (PSV), RV 175
x Marina Burger Didi L1 P 10 Malsnaruiters, LR de Vrijw
               
Klasse L2 Cat CDE (3 combinaties)            
               
Rang Naam Paard/Pony Kl. Cat. P.nr. Vereniging ptn
1 Sevienne van den Hoeven Lander L2 E 14 Roskam (PSV), PC de 196
2 Dilay Callaars Romy L2 D 14 Santana, PC 189
3 Groenenboom Starlight L2 D 14 Santana, PC 181
               
               
               
               
B - L1 en B - L1/2 pony's 2e proef            
               
Datum: 20-10-2013            
Aanvang: 12:35            
               
Jury bij C: De heer A.J. Dijkhuizen            
               
               
Klasse B Cat P (7 combinaties)            
               
Rang Naam Paard/Pony Kl. Cat. P.nr. Vereniging ptn
1 Deborah Diks Dayano`s Diva B P 5 Stuwruiters (PSV), RV de 196
2 Juliette van Nuland Bristel B P 5 Schijndelse Woud (PSV), RV 't 195
3 Annet Meering Zylvia B P 5 Bergakkerruiters, RV de 188
4 Henriette Van Den Berg Zylvar B P 5 Rijnruiters, LR de 178
  Amber Den Teuling Unique M B P 5 Gelderse Boys (PSV), LR 178
6 Elle Van Drunen Egina B P 5 Gelderse Boys (PSV), LR 176
  Marieke den Haan Aischa B P 5 Tolbrug, RV de 176
               
Klasse L1 Cat P (5 combinaties)            
               
Rang Naam Paard/Pony Kl. Cat. P.nr. Vereniging ptn
1 Annouk Vermeulen Dante L1 P 9 Santana, RV 188
2 Yvonne Liefrink-van der Ziel Friso Van De Gonda L1 P 9 Grote Brug, LR de 182
3 Marina Burger Didi L1 P 9 Malsnaruiters, LR de 175
4 Rinske Smits Checkpoint L1 P 9 Emmickhoven (PSV), RV 174
  Elly van Eijk Wietske L1 P 9 Brederoderuiters, LR de 174
               
Klasse L2 Cat CDE (3 combinaties)            
               
Rang Naam Paard/Pony Kl. Cat. P.nr. Vereniging ptn
1 Sevienne van den Hoeven Lander L2 E 13 Roskam (PSV), PC de 199
2 Dilay Callaars Romy L2 D 13 Santana, PC 191
3 Groenenboom Starlight L2 D 13 Santana, PC 176